Косилка навісна сегментно-пальцева використовується під час скошування на зелену масу та на сіно різних видів трав, як сіяних, так і природного росту. Забезпечує високу якість і чистоту скошування. Акуратно, без розкидання по боках, укладає скошену трав'яну масу в прокос. Застосовується переважно на рівнинних ділянках — чим рівніше поле, тим довша косарку можна застосовувати. Швидкість руху 6-10 км/год. Ремінний привод виконує також запобіжну функцію: у разі потрапляння в ножі косарки дроту або каменю ремені пробоксовують і запобігають поломці ножів. У разі якщо косарка наштовхується на пінок або великий камінь, спрацьовує запобіжна засувка та коса відводиться назад.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Потреба в потужності трактора | 20 к.с. |
| Ширина захвату | 1800 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 660 мм |
| Довжина | 2800 мм |
| Маса | 108 кг |
| Ширина | 670 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота зрізу, мм | 60 - 80 |
| Потужність трактора що агрегатується, к.с.. | 20 - 40 |
| Продуктивність, га/год | 1,0 - 1,7 |