| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pubert |
| Країна виробник | Франція |
| В комплекте оборудования | Транспортувальне колесо |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Максимальна глибина обробки | 28 см |
| Максимальна ширина обробки | 85 см |
| Мінімальна ширина обробки | 60 см |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Швидкість обертання фрез | 160 об/хв |
| Стан | Новий |
| Зчеплення | Пасове |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Трансмісія | Ланцюговий редуктор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 64 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 3300 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 5.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 3 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість швидкостей фрези: | 2 (1-передача 60-80 об/хв 2-передача 140-160 об/хв) |
| Тип палива | Бензин |