Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pubert |
| Країна виробник | Франція |
| В комплекте оборудования | Транспортувальне колесо |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Максимальна глибина обробки | 25 см |
| Максимальна ширина обробки | 64 см |
| Мінімальна ширина обробки | 24 см |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Швидкість обертання фрез | 115 об/хв |
| Стан | Новий |
| Зчеплення | Пасове |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Трансмісія | Ланцюговий редуктор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 31 кг |
| Висота | 690 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 3.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 135 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 1.1 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Бензин |