Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Що являє собою ґрунтофрез Pubert ECO MAX 65 BC2? Може це один із найдорожчих ґрунтофрезів, які представлені в модельному ряду цього виробника? Ні! Може, це одна з найслабших і найнижчо продуктивних машин у своєму класі? Ні! Може це ненадійна китайська витівка, яка зламається після місяця експлуатації? Ні! Перед вами — продуктивний, функціональний апарат, у якому якнайкраще поєднуються чудова, доступна українському споживачеві ціна та неабиякий комплекс видатних технічних рішень та інновацій. Ви завжди можете купити ґрунтофрез Pubert ECO MAX 65 BC2 в нашому інтернет-магазині за найдоступнішою ціною. Ми завжди намагаємося дотримуватися максимально зручної цінової політики для наших споживачів, оскільки розуміємо той рівень добробуту, яким володіє наша цільова аудиторія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pubert |
| Країна виробник | Франція |
| В комплекте оборудования | Фрези |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість передач | 1 вперед/1 назад |
| Максимальна глибина обробки | 28 см |
| Максимальна ширина обробки | 85 см |
| Мінімальна ширина обробки | 30 см |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Швидкість обертання фрез | 120 об/хв |
| Стан | Новий |
| Зчеплення | Пасове |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Трансмісія | Ланцюговий редуктор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 55 кг |
| Висота | 830 мм |
| Довжина | 830 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 3400 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 6 к. с. |
| Об'єм двигуна | 205 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість обертання фрези перед/зад: | 120/58 об/хв |
| Тип палива | Бензин |