
4 410 ₴
Тип двигуна 2-тактний
Потужність двигуна: 2,6 кВт/3,5л.с.
Об'єм двигуна: 52см3
Швидкість обертання двигуна: 6500 об/хв
Об'єм паливного бака: 0,95л
Ширина скошування, волосінь 440 мм
Ширина скошування, ніж 305 мм
Діаметр волосіні 2,4 мм
Подаруй волосіні напівавтомат
Тип ручки велосипедна
Тип штанги цілісна
Вага нетто 8,6 кг
У комплекті: посилена косильна головка, ніж 3-зубий на 305 мм, професійний подвійний ремінь через плече.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна ширина скошування | 440 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Потужність двигуна | 3.6 к. с. |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Стан | Новий |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 440 мм |
| Ширина скошування ножа | 305 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.6 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 51.6 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 0.95 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |