



11 210 ₴
Садово-городний мотокультиватор МК20-1 — це модель у лінійці мотокультиваторів «КЕНТЕВР», призначена для швидкого й ефективного розпушування ґрунту на ділянках площею до 5 соток, а також на грядках, клумбах, у садах і виноградниках.
Мотокультиватор МК20-1 комплектується 4-секційною фрезою із шириною культивації 450 мм, що дає змогу з максимальною точністю й акуратністю пухлити ґрунт поруч зі стовбурами дерев, кущів або інших насадження, а також біля парканів, бордюрів, навколо стовпів, декоративних паркових споруд та альпінареїв.
Широке кермо з м'якими ергономічними ручками, важіль зчеплення сучасного дизайну, зручний важіль ручного газу, додаткове пластикове транспортне колесо, захисні крила, які закривають ґрунтофрези по всій ширині, — все це дає змогу не докладати чималої фізичної сили під час роботи з цим мотокультуратором, тому використання буде комфортним і безпечним навіть для жінок і літніх людей.
Завдяки потужності надійного 4-тактного бензинового двигуна, у 3,0 к. с., мотокультиватор здатний розпушувати ґрунт за два або три проходи завглибшки до 150 мм, навіть на досить щільних ґрунтах або на таких, які раніше не оброблялися. Бензиновий двигун забезпечує мотокутиватору автономність для роботи на виїзді, має невелику вагу, легко запускається за низьких температур повітря, швидко реагує на керування обертами, простий і доступний в обслуговуванні та експлуатації. Двигун обладнаний ефективним повітряним фільтром і ручним стартером. Глушник закритий захисним кожухом, щоб уникнути можливих опіків.
Привод мотокультуратора здійснюється за допомогою клиноремного передавання з керованим притискним роликом. Привод фрези здійснюється за допомогою черв'ячного редуктора. Ремінний привод слугує одночасно як силове передавання, зчеплення й елемент захисту й безпеки. Якщо в процесі роботи ґрунтофрезу раптом заклинить каменем або палицею, ремінний привод амортизує удар і запобіжить пошкодженню двигуна та редуктора. Крім того, мотокультиватор із ремінним приводом набагато легший за вагою й дешевший за ціною, а також простіший і зручніший в керуванні й обслуговуванні, ніж із шестеринчастим приводом. Ведучий і відний шківи, а також притискний ролик — не пластикові, а металеві, тому мають великий термін експлуатації. Клиновий ремінь — сегментований, з високими тяговими показниками. Для безпеки та захисту від бруду вся ремінна передача надійно покрита кожухом.
На мотокультураторі встановлена ґрунтофреза з робочим діаметром 300 мм. Ґрунтофрез складається з чотирьох саблеподібних ножів у кожній секції. Ножі виготовлені з конструкційної листової сталі. Спіральне розташування ножів знижує вібрацію й забезпечує рівномірність навантаження на редуктор. Усі металеві поверхні, зокрема моторна рама, деталі фрези та глибиномір, якісно пофарбовані для захисту від корозії та продовження терміну їхньої експлуатації.
| тип двигуна | Одноциліндровий 4-тактний |
| Максимальна потужність, к.с. | 3,0/2,21 |
| Максимальна частота обертання колінвала, об. хв | 3600 |
| Тип палива | Бензин |
| Система запуску | Ручний запуск |
| Система охолодження двигуна | Повітряне охолодження примусового типу |
| Робочий об'єм двигуна, см3 | 98 |
| Витрата палива (максимальний), л/год | 1,08 |
| Місткість паливного бака, л | 1,6 |
| Трансмісія | Ланцюговий редуктор |
| Привод | Клинове передавання |
| Тип зчеплення | Натяжний ролик |
| Кількість передач, вперед/назад | 1/0 |
| Ширина культивації, мм | 450 |
| Глибина культивації, мм | 150 |
| Габарити мотокультора (Д/Ш/В), мм | 1350х600х650 |
| Споряджена маса, кг | 28 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kentavr |
| Країна виробник | Україна |
| В комплекте оборудования | Фрези |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість передач | 1 вперед |
| Максимальна глибина обробки | 25 см |
| Мінімальна ширина обробки | 50 см |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Стан | Новий |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Трансмісія | Ланцюговий редуктор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 715 мм |
| Довжина | 810 мм |
| Ширина | 765 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 3 к. с. |
| Об'єм двигуна | 98 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.6 л |
| Витрата палива | 0.2 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип зчеплення | натяжний ролик |
| Тип палива | Бензин |