Новий сучасний дворядний картоплесар призначений для механізованого комфортного висаджування картоплі за допомогою невеликого трактора. Навішується на триточковий навісний механізм ззаду трактора. Розроблений з урахуванням побажань і пропозицій українських аграріїв, які професійно вирощують картоплю:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ДТЗ |
| Країна виробник | Україна |
| Потреба в потужності трактора | 18 к.с. |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1200 мм |
| Довжина | 1400 мм |
| Маса | 171 кг |
| Ширина | 700 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина висаджування картоплі, см | 8 - 18 |
| Кількість рядків, шт | 2 |
| Максимальний діаметр бульби, мм | до 60 |
| Міжряддя, см | 50-70, плавне регулювання |
| Потужність трактора що агрегатується, л. с. | 18 - 25 |
| Об'єм бункерів, загальний, л | 280 |
| Відстань між бульбами в рядку, см | 18, 22, 26, 30 |
| Тип транспортерів | ланцюгового типу з привареными ложками |