Бензопила ланцюгова Vitals BKZ 4518n 18" призначена для швидкого перепилювання стовбурів і гілок дерев і чагарників, а також для розпилювання виробів зі свіжої та сухої деревини та деревно-стружкових матеріалів різної товщини та конфігурації, у тому серед дощок, брусів, плит ДМП та ОДСП. Висока якість і надійність цього виробу в роботі поєднуються з простотою в процесі експлуатації й обслуговування.
Бензопила обладнана економним бензиновим двотактним двигуном потужністю 2,3 к. с. за максимальної частоти обертання колінвала 11000 об/хв. Хромування внутрішньої поверхні циліндра двигуна забезпечує тривалий термін експлуатації двигуна завдяки збільшенню зносостійкості стінок циліндра.
На виріб встановлено 18-дюймову шину. Цей показник заведено вважати ідеальним для виконання робіт у побуті, зокрема й із деревиною великого діаметра. Завдяки високій швидкості ланцюга, що дорівнює 18 м/с, забезпечується висока продуктивність роботи.
Завдяки системі «Легкий старт» зусилля, що докладається користувачем під час запуску двигуна бензопили, знижене на 30%. Отже, немає потреби смикати стартер, досить лише плавно витягнути шнур.
Щоб унеможливити перегрівання і запобігти корозії й передчасному зносу шини та ланцюга, конструкцією передбачена ефективна система автоматичного змащення.
Для безпеки роботи конструкцією цієї моделі передбачене ефективне гальмо ланцюга з часом спрацьовування 0,12 c. У разі відбою або «зворотного удару» гальмо ланцюга спрацьовує дуже швидко, обертання ланцюга водночас негайно припиниться.
Гарантійний термін на бензопилу ланцюгову Vitals BKZ 4518n 18" становить 36 місяців.
| Тип двигуна | бензиновий двотактний одноциліндровий повітряного охолодження |
| Тип палива | суміш бензину з олією для двотактних двигунів 25:1 |
| Робочий об'єм циліндра, куб. см | 45 |
| Потужність, кВт/л.с. | 1,7/2,3 |
| Максимальна швидкість, об/хв | 11000 |
| Швидкість холостого ходу, об/хв | 3000 |
| Швидкість ланцюга, м/с | 18 |
| Час спрацьовування гальма ланцюга, з | 0,12 |
| Об'єм паливного бака, мл | 600 |
| Об'єм оливного бака, мл | 260 |
| Довжина шини, дюйм | 18 |
| Крок ланцюга, дюйм | 0,325 |
| Габарити паковання, мм | 520х330х320 |
| Маса нетто/брутто, кг | 6,5/7,0 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Довжина шини | 450 мм |
| Кількість обертів | 11000 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Швидкість обертання ланцюга | 18 м/сек |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.12 сек |
| Легкий запуск | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 600 мл |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 2.3 к. с. |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Швидкість холостого ходу, об/хв | 3000 |
| Крок ланцюга | 0.325" |