47 040 ₴
Конструктивно моделі дизельних мотоблоків «Кентавр» з водяним охолодженням практично однакові, відмінність — у потужності встановлених на них двигунів (8, 10 і 12 л.) і способі їх запуску.
Моделі з індексом «Д» мають тільки ручний запуск двигуна. Моделі з індексом «ДЕ» обладнані електростартером, що неабияк спрощує запуск, особливо за низької температури довкілля. Крім електростартера, до комплекту електрообладнання входить акумуляторна батарея, замок запалювання, амперметр і вимикач маси. Розміщується електрообладнання в міцному металевому боксі, встановленому на кермі мотоблока.
Мотоблоки з ручним запуском можна самостійно дообладнати та встановити на них електростартер. Однак така операція вимагає не тільки додаткових фінансових вкладень на придбання комплектуючих елементів, зокрема на заміну маховика, але й достатню технічну кваліфікацію установника, оскільки необхідне часткове розбирання мотоблока.
РУХ
ТРАНСМІСІЯ
РАМА
ЕРГОНОМІКА
| РУХ | |
| Модель двигуна | ДД190В |
| Тип палива | Дизель |
| Потужність двигуна, к.с. | 7,41/10,0 |
| Робочий об'єм двигуна, см3 | 573 |
| Номінальні оберти, об/хв | 2200 |
| Номінальна витрата палива, г/кВт ⁇ год | 271 |
| Місткість паливного бака, л. | 9,0 |
| Система запуску двигуна | Ручний стартер |
| Повітряний фільтр | Багатоступеневий фільтр із прозорим циклоном |
| Тип, ємність АКБ А ⁇ год | 45 |
| Об'єм картера двигуна, л | 2 |
| Тип оливи в картері двигуна | ТМ «ДТЗ» TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG |
| Датчик рівня оливи | - |
| Система охолодження двигуна | Рідинне охолодження |
| Об'єм системи охолодження, л | 2,3 |
| Тип охолоджувальної рідини | Вода (дистильована) |
| ТРАНСМІСІЯ, ГОДАВА ЧАСТИНА | |
| Тип приводу трансмісії | Ремінної |
| Тип зчеплення | Дводискове сухого типу з постійним зчепленням фрикційного типу |
| Тип приводних ременів | - |
| струмом для під'єднання активної навіски | Є |
| Тип коробки передач | Шестеренькова |
| Кількість передач | 6/2 |
| Спосіб увімкнення заднього ходу | Важіль |
| Привод фрези | Шестеренчасто-ланцюговий |
| Вал отбора мощности | Бічний, під шпону Ø17,5 |
| Об'єм оливи в картері трансмісії, л | 5,0 |
| Тип оливи в картері трансмісії | ТМ «ДТЗ» ТАД-17 І API CF-4/SG |
| Транспортні колеса | 6.00-12 |
| Коліщатко коліс, мм | 650-845 |
| Номінальна швидкість руху на колесах вперед/назад, км/год | 1,8-23 / 1,2-4,6 |
| Тип і регулятор керма | - |
| РОБОЧІ ОРГАНИ | |
| Тип причіпного пристрою | Мотоблокового типу |
| Спосіб встановлення ґрунтофрези | Окремо через перехідний редуктор |
| Номінальна частота обертання ґрунтофрези, об/хв | 400 |
| Кількість секцій ґрунтофрези, шт. | 12 |
| Розмір/кількість/тип ножів ґрунтофрези | 22 |
| Ширина захоплення ґрунтофрези, мм | 1100 |
| Діаметр ротора ґрунтофрези, мм | 400 |
| Глибина культивації, мм | 190 |
| ДОДАТКЕ ОБОРУДАННЯ | |
| Електрообладнання | Електрогенератор, 12 В |
| Вимірювальні прилади | - |
| Інше обладнання | Передня фара, 55 Вт |
| ЗИП | У комплекті |
| МАСОГАБАВІТНІ ДАНІ | |
| Габаритні розміри в складанні (ДхШхВ), мм | 2250×1060×1000 |
| Споряджена вага, на колесах/на фрезах, кг |
244 / 315 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kentavr |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Максимальна ширина обробки | 100 см |
| Максимальна глибина обробки | 19 см |
| Кількість передач | 6 вперед/2 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Так |
| В комплекте оборудования | Сидіння |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 12 дюйм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 10 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Водяна |
| Витрата палива | 1.87 л/год |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 242 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Дизельне |