23 000 ₴
21 810 ₴
МБ 2050Д/М2 — це полегшена версія моделі МБ 2060Д.
Він має таку ж конструкцію, але обладнаний двигуном потужністю 5,0 к. с., редуктором меншого розміру та ваги, ґрунтофрезою з максимальною шириною захоплення 840 мм і транспортними колесами 4.00-8.
Завдяки компактності та порівняно невеликій вазі, він маневрений в роботі, керувати ним легше та комфортніше, особливо в умовах обмеженого простору, наприклад, на грядках або між деревами.
До того ж його вартість набагато менша.
Це чудовий вибір для оброблення присадибної садово-рідної ділянки малої або середньої площі.
Характеристики
| РУХ | |
| Модель двигуна | ДД 170 |
| Тип палива | Дизель |
| Потужність двигуна, к.с. | 5,0 |
| Робочий об'єм двигуна, см3 | 211 |
| Номінальні оберти, об/хв | 3000 |
| Номінальна витрата палива, г/кВт ⁇ год | 285 |
| Місткість паливного бака, л. | 2,5 |
| Система запуску двигуна | Ручний стартер |
| Повітряний фільтр | Контактно-оливного типу |
| Тип, ємність АКБ А ⁇ год | - |
| Об'єм картера двигуна, л | 0,75 |
| Тип оливи в картері двигуна | ТМ «ДТЗ» TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG |
| Датчик рівня оливи | Є |
| Система охолодження двигуна | Повітряне охолодження |
| Об'єм системи охолодження, л | - |
| Тип охолоджувальної рідини | - |
| ТРАНСМІСІЯ, ГОДАВА ЧАСТИНА | |
| Тип приводу трансмісії | Прямий шестереньчастий |
| Тип зчеплення | Нормалізоване багатодискове в олійній ванні |
| Тип приводних ременів | - |
| струмом для під'єднання активної навіски | - |
| Тип коробки передач | Шестеренькова |
| Кількість передач | 2/1 |
| Спосіб увімкнення заднього ходу | Ручка на кермі |
| Привод фрези | Прямий із конічним редуктором |
| Вал отбора мощности | Задній поздовжній під шпону Ø14, L=24 |
| Об'єм оливи в картері трансмісії, л | 2,0 |
| Тип оливи в картері трансмісії | ТМ «ДТЗ» ТАД-17И API GL- |
| Транспортні колеса | 4.00-8 |
| Коліщатко коліс, мм | 560 |
| Номінальна швидкість руху на колесах вперед/назад, км/год | 7,4; 10,0 / 5,5 |
| Тип і регулятор керма | Швидке регулювання за висотою та напрямком |
| РОБОЧІ ОРГАНІ | |
| Тип причіпного пристрою | Мотоблокового типу |
| Спосіб встановлення ґрунтофрези | Замість транспортних коліс |
| Номінальна частота обертання ґрунтофрези, об/хв | 95; 212 |
| Кількість секцій ґрунтофрези, шт. | 6=(2+1)×2 |
| Розмір/кількість/тип ножів ґрунтофрези | 5,5 мм × 235 мм / 24 шт. |
| Ширина захоплення ґрунтофрези, мм | 580, 840 |
| Діаметр ротора ґрунтофрези, мм | 350 |
| Глибина культивації, мм | До 200 |
| ДОДАТКЕ ОБОРУДАННЯ | |
| Електрообладнання | - |
| Вимірювальні прилади | - |
| Інше обладнання | - |
| ЗИП | У комплекті |
| МАСОГАБАВІТНІ ДАНІ | |
| Габаритні розміри в складанні (ДхШхВ), мм | 1450×890×810 / 1450×890×720 |
| Споряджена вага, на колесах/на фрезах, кг | 80 / 85 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kentavr |
| Країна виробник | Україна |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр коліс | 8 дюйм |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Максимальна ширина обробки | 113.6 см |
| Мінімальна ширина обробки | 62.2 см |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Стан | Новий |
| Зчеплення | Дискове |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 123 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 211 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 2.5 л |
| Витрата палива | 0.28 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Дизельне |