26 460 ₴
МБ 2060Д (4.00-10) за конструкцією, обладнанням і характеристиками майже повністю аналогічний моделі МБ 2060Д (4.00-8), але має новий багатоступеневий повітряний фільтр із прозорим циклоном, який неабияк подовжує термін роботи двигуна.
Також він укомплектований транспортними колесами розміром 4.00-10, які забезпечують велику транспортну швидкість.

Безпечне багатодискове зчеплення нормально розімкнутого типу з підпружиненим тросом — неабияк спрощує керування мотоблоком, збільшує безпеку оператора мотоблока.

Високоефективний повітряний фільтр із прозорим циклоном і оливною ванною забезпечує високий ступінь очищення повітря, знижується знос поршневої групи.

Запобіжне блокування важеля увімкнення заднього ходу — виключає можливість випадкового увімкнення заднього ходу, підвищує безпеку.

Високий бампер із консолями для перевезення фрез — краще захищає двигун під час удару мотоблока про перешкоду, збільшує експлуатаційну масу техніки.

Накладка з інструментальним ящиком (бардачок) на кермі — дає змогу перевозити дрібні предмети, інструменти тощо.

Об'ємний металевий кожух на глушнику — захищає від можливих опіків оператора мотоблока.

Змінна (1+1+2)+(2+1+1) ширина захоплення фрези 620/880/1140 мм зі знімними секціями — дає змогу вибрати потрібні розміри для оброблення різних культур.
Захист підшипників від пилу.

Пневматичні транспортні колеса 4.00-10 з протектором типу «ялинка».
Шини високої якості, з рифленням.

Передавання крутного моменту на фрезу за допомогою надійного конічного редуктора. Кришка нижнього підшипника редуктора закріплена шестигранними болтами з внутрішньою гранню.
Характеристики
| РУХ | |
| Модель двигуна | ДД 178F |
| Тип палива | Дизель |
| Потужність двигуна, к.с. | 6,0 |
| Робочий об'єм двигуна, см3 | 296 |
| Номінальні оберти, об/хв | 3000 |
| Номінальна витрата палива, г/кВт ⁇ год | 285 |
| Місткість паливного бака, л. | 3,5 |
| Система запуску двигуна | Ручний стартер |
| Повітряний фільтр | Багатоступеневий фільтр із прозорим циклоном |
| Тип, ємність АКБ А ⁇ год | - |
| Об'єм картера двигуна, л | 1,1 |
| Тип оливи в картері двигуна | ТМ «ДТЗ» TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG |
| Датчик рівня оливи | Є |
| Система охолодження двигуна | Повітряне охолодження |
| Об'єм системи охолодження, л | - |
| Тип охолоджувальної рідини | - |
| ТРАНСМІСІЯ, ГОДАОВА ЧАСТИНА | |
| Тип приводу трансмісії | Прямий шестереньчастий |
| Тип зчеплення | Нормалізоване багатодискове в олійній ванні |
| Тип приводних ременів | - |
| струмом для під'єднання активної навіски | - |
| Тип коробки передач | Шестеренькова |
| Кількість передач | 2/1 |
| Спосіб увімкнення заднього ходу | Ручка на кермі |
| Привод фрези | Прямий із конічним редуктором |
| Вал отбора мощности | Задній поздовжній під шпону Ø18, L = 24 |
| Об'єм оливи в картері трансмісії, л | 2,5 |
| Тип оливи в картері трансмісії | ТМ «ДТЗ» ТАД-17И API GL- |
| Транспортні колеса | 4.00-10 |
| Коліщатко коліс, мм | 520 |
| Номінальна швидкість руху на колесах вперед/назад, км/год | 7,5 / 13 / 5,6 |
| Тип і регулятор керма | Швидке регулювання за висотою та напрямком |
| РОБОЧІ ОРГАНИ | |
| Тип причіпного пристрою | Мотоблокового типу |
| Спосіб встановлення ґрунтофрези | Замість транспортних коліс |
| Номінальна частота обертання ґрунтофрези, об/хв | 90; 155 |
| Кількість секцій ґрунтофрези, шт. | 8=(2+1+1)×2 |
| Розмір/кількість/тип ножів ґрунтофрези | 5,5 ММ × 235 ММ / 32 шт. |
| Ширина захоплення ґрунтофрези, мм | 620, 880, 1140 |
| Діаметр ротора ґрунтофрези, мм | 360 |
| Глибина культивації, мм | До 200 |
| ДОДАТКЕ ОБОРУДАННЯ | |
| Електрообладнання | - |
| Вимірювальні прилади | - |
| Інше обладнання | - |
| ЗИП | У комплекті |
| МАСОГАБАРИТНІ ДАНІ | |
| Габаритні розміри в зібраному вигляді (ДхШхВ), мм | 1730Х710Х850 / 1730Х1380Х850 |
| Споряджена вага, на колесах/на фрезах, кг | 101 / 108 |
Доставка безплатно!Тел.097484-67-63 Тел.066276-06-41
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kentavr |
| Країна виробник | Україна |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Максимальна ширина обробки | 113.6 см |
| Мінімальна ширина обробки | 62.2 см |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Стан | Новий |
| Зчеплення | Дискове |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 141 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 6 к. с. |
| Об'єм двигуна | 296 куб. см |
| Витрата палива | 1.22 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Дизельне |