



35 780 ₴
Дизельні мотоблоки МБ 2010Д-4 і МБ 2010ДЕ-4 конструктивно схожі з базовою моделлю МБ 2060Д-4, але обладнані відчутно потужнішим 10-силильним двигуном, а МБ 2010ДЕ-4 ще має електростартер і акумуляторну батарею. Тобто їхня продуктивність і ефективність набагато більші, як під час оброблення ґрунту, так і під час транспортування вантажів на спеціальному причепі. З'явилася можливість розширення захоплення ґрунтофрези до 1400 мм завдяки додатковим секціям і встановленню коліс розміром 5.00-12 (додаткові секції ґрунтофрези та колеса 5.00-12 купуються окремо).
| РУХ | |
| Модель двигуна | 186FA |
| Тип палива | Дизель |
| Потужність двигуна, к.с. | 10,0 |
| Робочий об'єм двигуна, см3 | 406 |
| Номінальні оберти, об/хв | 3000 |
| Номінальна витрата палива, г/кВт ⁇ год | 273 |
| Місткість паливного бака, л. | 4,0 |
| Система запуску двигуна | Електричний/ручний стартер |
| Повітряний фільтр | Багатоступеневий фільтр із прозорим циклоном |
| Тип, ємність АКБ А ⁇ год | 18 |
| Об'єм картера двигуна, л | 1,3 |
| Тип оливи в картері двигуна | ТМ «ДТЗ» TURBO SYNT 10W-40 API CF-4/SG |
| Датчик рівня оливи | Є |
| Система охолодження двигуна | Повітряне охолодження |
| Об'єм системи охолодження, л | - |
| Тип охолоджувальної рідини | - |
| ТРАНСМІСІЯ, ГОДАВА ЧАСТИНА | |
| Тип приводу трансмісії | Прямий шестереньчастий |
| Тип зчеплення | Нормалізоване багатодискове в олійній ванні |
| Тип приводних ременів | - |
| струмом для під'єднання активної навіски | - |
| Тип коробки передач | Шестеренькова |
| Кількість передач | 2/1 |
| Спосіб увімкнення заднього ходу | Ручка на кермі |
| Привод фрези | Прямий із конічним редуктором |
| Вал отбора мощности | Задній поздовжній під шпону Ø18, L = 24 |
| Об'єм оливи в картері трансмісії, л | 3,0 |
| Тип оливи в картері трансмісії | ТМ «ДТЗ» ТАД-17И API GL- |
| Транспортні колеса | 4.00-10 |
| Коліщатко коліс, мм | 750 |
| Номінальна швидкість руху на колесах вперед/назад, км/год | 6,5; 11,2/5 |
| Тип і регулятор керма | Швидке регулювання за висотою та напрямком |
| РОБОЧІ ОРГАНІ | |
| Тип причіпного пристрою | Мотоблокового типу |
| Спосіб встановлення ґрунтофрези | Замість транспортних коліс |
| Номінальна частота обертання ґрунтофрези, об/хв | 78; 133 |
| Кількість секцій ґрунтофрези, шт. | 8=(2+1+1)×2 |
| Розмір/кількість/тип ножів ґрунтофрези | 5,5 мм × 235 мм / 32 шт. |
| Ширина захоплення ґрунтофрези, мм | 620, 880, 1140 |
| Діаметр ротора ґрунтофрези, мм | 360 |
| Глибина культивації, мм | До 200 |
| ДОДАТКЕ ОБОРУДАННЯ | |
| Електрообладнання | Акумулятор 36 А ⁇ год, замок запалювання |
| Вимірювальні прилади | - |
| Інше обладнання | - |
| ЗИП | У комплекті |
| МАСОГАБАРИТНІ ДАНІ | |
| Габаритні розміри в зібраному вигляді (ДхШхВ), мм | 1780×670×850 / 1780×1140×805 |
| Споряджена вага, на колесах/на фрезах, кг | 129 / 136 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kentavr |
| Країна виробник | Україна |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 12 дюйм |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Максимальна ширина обробки | 140 см |
| Мінімальна ширина обробки | 87.4 см |
| Система запуску | Електростартер і механічний стартер |
| Зчеплення | Дискове |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Дизельний |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 123 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 10 к. с. |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Дизельне |