



27 160 ₴
МБ2070Б (колеса 4.00-10) — це базова модель лінійки мотоблоків із прямим приводом, одна з найпопулярніших моделей «Кентавр».
Прямий привод на коробку передач через дискове зчеплення має менші втрати потужності, ніж ремінний привод, тому дає змогу використовувати потенціал двигуна повністю, покращує економність і підвищує ефективність мотоблока.
Водночас центр ваги розташований нижче, ніж у мотоблоків із ремінним приводом, отже, краща стійкість, нижча за вібрацію під час роботи фрезою. Немає потреби постійно контролювати стан і натяг приводних ременів.
Мотоблок укомплектований транспортними колесами розміром 4.00-10, які забезпечують велику транспортну швидкість.
МБ2070Б (колеса 4.00-10) — це базова модель лінійки мотоблоків із прямим приводом, одна з найпопулярніших моделей «Кентавр».
Прямий привод на коробку передач через дискове зчеплення має менші втрати потужності, ніж ремінний привод, тому дає змогу використовувати потенціал двигуна повністю, покращує економність і підвищує ефективність мотоблока.
Водночас центр ваги розташований нижче, ніж у мотоблоків із ремінним приводом, отже, краща стійкість, нижча за вібрацію під час роботи фрезою.
Немає потреби постійно контролювати стан і натяг приводних ременів.
Мотоблок укомплектований транспортними колесами розміром 4.00-10, які забезпечують велику транспортну швидкість.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kentavr |
| Країна виробник | Україна |
| В комплекте оборудования | Фрези |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр коліс | 10 дюйм |
| Кількість передач | 2 вперед/1 назад |
| Максимальна глибина обробки | 20 см |
| Марка двигуна | 170F |
| Мінімальна ширина обробки | 70 см |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Швидкість обертання фрез | 155 об/хв |
| Стан | Новий |
| Зчеплення | Дискове |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 100 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 210 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Витрата палива | 1.3 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ножів фрези, шт | 32 |
| Тип палива | Бензин |
| кількість секцій фрези, шт | 8=(2+1+1)×2 |