| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність двигуна | 3.2 к. с. |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Антивібраційна система | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Складна ручка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 11.4 кг |
| Довжина | 1650 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 62 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.1 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |