Вид двигуна: асинхронний електродвигун
Тип двигуна: 220 V 50-Hz
Потужність двигуна 1500 Вт
Оберти без навантаження 3000 об/хв
Ширина косіння 380мм
Висота косіння 20-65 мм
Кількість положень висоти 5
Травозбірник (пластик) 50 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Максимальна ширина скошування | 380 мм |
| Висота скошування | 65 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Об'єм травозбірника | 55 л |
| Тип приводу коліс | Немає |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 17 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Корпус | пластиковий |