17 804 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 4.5 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 4.2 кВт |
| Номінальна сила струму | 19.5 А |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Електростартер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 93 кг |
| Висота | 510 мм |
| Довжина | 695 мм |
| Ширина | 585 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | Е600DE |
| Потужність двигуна | 9 к. с. |
| Об'єм двигуна | 418 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.65 л |
| Об'єм паливного бака | 16 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |