Особливості:
Мийка високого тиску Vitals Am 7.0-130w optimum відноситься до класу побутових електричних мийних апаратів з поліпшеними характеристиками. Вона призначена для того, щоб з допомогою сконфігурованої струменя прісної води, що розпилюється в чистому вигляді або в суміші з миючими речовинами під високим тиском до 130 бар, ефективно і з високою продуктивністю очищати від забруднень і нашарувань різні об'єкти:
По своїй конструкції мийка являє собою зібрані в одному блоці електродвигун і водяний насос високого тиску, до якого з допомогою спеціального міцного шланга підключений кран-пістолет з форсункою для формування водяного струменя. Ширина водяного струменя може регулюватися від вузькоспрямованого потоку кинджального типу до широкого віялового розпилювання. Також можна регулювати силу тиску струменя і орієнтацію площини віяла щодо рукоятки крана-пістолета, що значно полегшує миття вертикальних поверхонь.
Блок насос-двигун поміщений в міцний пластмасовий корпус, що має ручку для перенесення, транспортні колеса, кріплення для пістолета, шлангів та кабелю електроживлення. Також в корпус вбудований перемикач режимів роботи.
Дана модель оснащена спеціальною ємністю для рідких миючих засобів, які автоматично подаються безпосередньо в магістраль високого тиску, змішуються з водою і розпорошуються через регульовану багатофункціональну форсунку.
У комплект поставки, крім самої мийки з багатофункціональною форсункою, входять:
Додатково можуть бути придбані і підключені спеціальна насадка для очищення плоских поверхонь, грязьова фреза та інші насадки.
Трехпоршневой осьовий насос виготовлений з алюмінієвого сплаву, що забезпечує його довгий термін роботи, підвищену надійність і ремонтопридатність. Висока продуктивність насоса забезпечує витрата води до 7 л/хв, це полегшує і прискорює процес миття. Цей насос – самовсмоктуючий, що дозволяє підключати мийку не тільки до водопроводу, але і до різних ємностях з чистою водою - цистерн, баків, бочок, відер і т. п. При цьому, однак, необхідно поряд зі штатним вхідним фільтром використовувати додатковий фільтр, так як будь-які абразивні домішки у воді можуть призвести до втрати продуктивності і навіть вивести насос з ладу.
Мийка підключається до побутової електричної мережі змінного струму з напругою в 220-230 В і частотою 50 Гц. Обмотка двигуна виконана з 100% мідного дроту, це не тільки дозволило зменшити його габарити, але і забезпечує оптимальний тепловий режим роботи. Датчик температури оберігає двигун від перевантаження. Якщо двигун перегріється, відбудеться автоматичне відключення. Після того, як двигун охолоне (кілька хвилин), він знову відновить роботу. Заземлення мийки не є необхідним, так як електробезпека забезпечується подвійною ізоляцією струмоведучих частин від корпусу мийки.
Гарантійний термін на мийку високого тиску Vitals Am 7.0-130w optimum становить 1 рік з дати продажу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна продуктивність | 420 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 50 град. |
| Максимальний тиск | 130 бар |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.62 кг |
| Висота | 340 мм |
| Глибина | 505 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Довжина шланга високого тиску | 5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний тиск подачі води, бар | 12 |