37 560 ₴
WEIMA DELUXE — це окрема виробнича лінія з найсучаснішим і точним обладнанням, а також найсуворішими критеріями до якості виробництва.
Мотоблоки WEIMA DELUXE зручніші в експлуатації, завдяки покращеній конструкції мають якісне балансування й знижений рівень вібрацій. Завдяки цьому неабияк знизилося навантаження на оператора під час роботи, а ресурс у WEIMA DELUXE став вищим, ніж у мотоблоків у базовій комплектації.
Мотоблоки серії DELUXE розроблені спеціально для європейського ринку, вони мають європейські сертифікати якості та відповідності.
| Модель | WM1000N6 KM NEW |
| Модель двигуна | WM170F-2 |
| Тип ДВС | бензиновий, одноциліндровий, 4-тактний, з верхнім розташуванням клапанів (OHV) |
| Об'єм двигуна | 212 см3 |
| Потужність двигуна | 7,0 л.с. |
| Тип запуску | ручний старт |
| Об'єм паливного бака | 4,9 л |
| Об'єм оливи в картері | 0,6 л |
| Охолодження двигуна | повітряне, примусове |
| Ширина оброблення | 100 см |
| Глибина оброблення | от 10 см |
| до 25 см | |
| Редуктор | шестереньчастий редуктор конічного типу |
| Кількість передач | 4 вперед/2 назад |
| Діаметр коліс | 4,00-8,0 |
| Комплектація | фреза, сошник, комплект ріжкових ключів, інструкція з експлуатації, гарантійний талон |
| Вага (кг) | 86 кг |
| Розмір (мм) | 1630/1000/1200 мм |
| Гарантія | 1 рік |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Марка двигуна | WM170F-2 |
| Кількість передач | 4 вперед/2 назад |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Зчеплення | Дискове |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 8 дюйм |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Об'єм паливного бака | 4.8 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 940 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Висота | 750 мм |
| Вага | 115 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Колеса 4,0-8, фрези 4 групи X 3 ножа |
| Тип палива | Бензин |
| Максимальна ширина обробки | 1000 |
| Максимальна глибина обробки | 150 |
| КПП | 4 вперед, 2 назад( при високій швидкості,-1(91 обертів/хв),1(91 обертів/хв),2(136 обертів/хв),при низькій швидкості,-1(30 обертів/хв),1(30 обертів/хв),2(45 обертів/хв), |