Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Двигун бензиновий Weima WM188F-S-New є конструктивним аналогом двигуна Honda GX-390 зі зменшеною придільною витратою палива. Двигун нової серії має збільшений бензобак до 6,5 л, новий глушник, новий карбюратор і повітряний фільтр типу циклон, завдяки якому збільшується ресурс. Weima WM188F-S-New отримав сертифікати CE/EPA/EC/CARB.
Двигун має автоматичний регулятор обертів двигуна залежно від зміни навантаження.
Weima WM188F-S New має захист від низького рівня оливи (встановлений дискретний датчик рівня оливи). За низького рівня оливи або критичних нахилів двигун не заведеться. Рівень оливи має бути заливним горловином.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 13 к. с. |
| Об'єм двигуна | 389 куб. см |
| Стан | Новий |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Тип палива | Бензин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вал | під шпонку, 25 мм |
| Габаритні розміри | 405х450х433 мм |
| Діаметр циліндра/хід поршня | 88х64 мм |
| Ємність масла в картері | 1,1 л |
| Масло | SAE 10W40 |
| Напрямок обертання вала | проти годинникової стрілки |
| Пуск | ручний |
| Система запалювання | транзисторне магнето |
| Система запуску двигуна | ручний старт |
| Система охолодження | Повітряна |
| Швидкість обертання колінчастого валу | 3600 об/хв |
| Тип двигуна | Одноциліндровий, 4-тактний з верхнім розташуванням клапанів (ОНV) |
| Питома витрата палива | 359 г/кВт год |