До комплекту постачання входять:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість передач | 1 вперед/1 назад |
| Максимальна глибина обробки | 26 см |
| Максимальна ширина обробки | 55 см |
| Марка двигуна | Series 150 |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Стан | Новий |
| Зчеплення | Пасове |
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Трансмісія | Ланцюговий редуктор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 610 мм |
| Довжина | 660 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 4.7 к. с. |
| Об'єм двигуна | 149 куб. см |
| Об'єм масляного бака | 0.4 л |
| Об'єм паливного бака | 1.5 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Бензин |