



7 995 ₴
Завдяки інверторній технології генератор Daewoo GDA-1500I виробляє якісний, стабілізований струм напругою 220 В. Цю модель генератора застосовують для живлення навіть найчутливішої електроніки. Автоматична система контролю обертів двигуна неабияк знижує витрату палива.
Плюси:
Мінуси:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Час безперервної роботи | 6 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 1.4 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 1.2 кВт |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Повна потужність | 1.75 кВА |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 324 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Ширина | 306 мм |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 3600 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | Daewoo series 70 |
| Потужність двигуна | 3 к. с. |
| Об'єм двигуна | 70 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.24 л |
| Об'єм паливного бака | 5 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |