Бензиновий електрогенератор Daewoo GDA 3800 так само простий і зручний в обслуговуванні, як і GDA 3300, але його максимальна потужність досягає 3,3 кВт. Однофазний генератор дуже надійний у роботі та нескладаний в обслуговуванні. Його характеристики вас приємно здивують.
Електрогенератор пройшов суворий контроль якості на виробництві. Він відповідає найвищим світовим стандартам, що пред'являються до силової техніки, тому йому можна довіряти живлення відповідальних електроприладів, бувши впевненим у їхній безпеці.
Двигун належить до лінійки Master Line компанії Daewoo. Ця модель чотиритактна, одноциліндрова і зроблена за останнім словом техніки. Фахівці виробили величезну роботу та досягли оптимального співвідношення потужності та ваги. Модель економна, надійна та зручна в експлуатації. Завдяки цьому моторний ресурс перевищив позначку в 1500 моточасов. Вбудований лічильник мотогодин дає змогу контролювати роботу двигуна.
Детальна графічна інструкція на баку допоможе швидко запустити, що дасть змогу вам розпочати роботу неодмінно.
Для продовження терміну експлуатації генератора використовується паливо не нижче АІ-92, а також рекомендовано олія стандарту SAE, наприклад, 10W-30. У генераторі передбачений зручний індикатор кількості палива для візуального контролю запасу бензину.
Завдяки тому, що електрогенератор синхронний, а його обмотка мідна, він добре справляється з великим навантаженням, а також дуже стійкий до коротких замикань, що дає на виході електрику високої якості.
Повітряна система охолодження, а також збільшений до 18 літрів розмір бензобака дають змогу продовжити час безперервної роботи генератора до 15 годин.
Для безпеки та продовження терміну експлуатації, генератор забезпечений такими функціями:
• захисне вимкнення у разі перевантажень;
• автоматичний регулятор напруги AVR;
• аварійна зупинка за низького рівня оливи в картері.
Для зменшення рівня шуму електрогенератор Daewoo GDA 3800 обладнаний глушником. Тому, попри чималу потужність, рівень шуму становить 69,3 дБ.
Вага генератора — 37 кг, що робить його компактним і зручним для транспортування. Електрогенератор має великий попит у будівельників, власників заміських будинків і ділянок, крім того, він досить популярний у сільському господарстві.
Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, але його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
До комплекту постачання входять:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Час безперервної роботи | 15 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 3.3 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.9 кВт |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Повна потужність | 4.1 кВА |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37 кг |
| Висота | 430 мм |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 3600 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | Daewoo series 210 |
| Потужність двигуна | 7.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 208 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 18 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід 12 В/А | 12/8,3 |