66 995 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Час безперервної роботи | 12 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 3 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 8 кВт |
| Напруга | 380 В |
| Номінальна потужність | 7.2 кВт |
| Номінальна сила струму | 32 А |
| Повна потужність | 10 кВА |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Акумулятор в комплекті | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Кількість коліщат | 4 |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Автоматичний запуск, Електростартер |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 158 кг |
| Висота | 565 мм |
| Довжина | 880 мм |
| Ширина | 790 мм |
| Двигун | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | 500 diesel |
| Потужність двигуна | 16 к. с. |
| Об'єм двигуна | 498 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 1.65 л |
| Об'єм паливного бака | 15 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розетки генератора | 1×16 А, 1×32 А |