Універсальний зарядний пристрій Daewoo DW 450 використовується для заряджання як 6- так і 12-вольтних акумуляторних батарей різних транспортних засобів (зокрема човнів і снігоходів), а також сільхозтехніки та іншого обладнання. Підходить для заряджання олив'яно-кислотних акумуляторів WET, MF, AGM, GEL (до 160 А·год). Вбудований мікропроцесор 12 Bit ADC сам оцінює стан і ступінь зарядженості АКБ і подає струм і напругу відповідної сили.
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 120 А. г |
| Кількість режимів заряду | 3 |
| Тип | Зарядний |
| Струм заряду | 4 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.625 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 6/12 В |
| Дисплей | LED |
| Режими зарядки | стандартний/швидкий/зимовий |
| Світлодіодний індикатор | Да |
| Ступені зарядки | 6 |
| Температурний режим | від −20С до +50С |
| Тип акумулятора | олив'яно-кислотні батареї WET, MF, AGM, GEL |