Універсальний зарядний пристрій Daewoo DW 800 використовується для зарядки 12-вольтних акумуляторних батарей різних транспортних засобів (у тому числі човнів і снігоходів), а також сільгосптехніки та іншого обладнання. Підходить для зарядки свинцево-кислотних акумуляторів WET, MF, AGM, GEL (до 200 А·год). Вбудований мікропроцесор 12 Bit ADC сам оцінює стан і ступінь зарядженості АКБ і подає струм і напруга відповідної сили.
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Ємність акумулятору | 200 А. г |
| Кількість режимів заряду | 4 |
| Тип | Зарядний |
| Струм заряду | 8 А |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.45 кг |
| Висота | 73 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Дисплей | LED |
| Режими зарядки | авто/плавний/швидкий/зимовий |
| Світлодіодний індикатор | Да |
| Ступені зарядки | 9 |
| Температурний режим | від −20С до +50С |
| Тип акумулятора | олив'яно-кислотні батареї WET, MF, AGM, GEL |
| Функція тесту стану АКБ | Да |