До комплекту постачання входять:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 1350 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 255 мм |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |