Переваги:
До комплекту постачання входять:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вага | 7.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина пропилу, (мм) | 480 |
| Довжина шини | 500 мм |
| Кількість обертів | 9500 об/хв |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Додаткові функції | |
| Час спрацьовування гальма ланцюга | 0.12 сек |
| Легкий запуск | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 550 мл |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 4.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 58 куб. см |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне мастило ланцюга | Да |
| Кількість ланок | 76 |
| Кількість ріжучих ланок | 38 |
| Розміри (Д×В×Ш) | 535×285×300 мм |
| Товщина ланки ланцюга | 1.5 мм |
| Крок ланцюга | 0.325" |