Особливості:
До комплекту постачання входять:
Мийка високого тиску Daewoo DAW 600 дуже ефективна в роботі. Давання води, що створюється нею, досить, щоб очищати поверхні від найскладніших забруднень (вона може вимивати навіть затверділий цемент).
Найчастіше мийку високого тиску застосовують для миття автотранспорту. І це дуже зручно, адже очищати машину від забруднень необхідно не тільки з естетичного погляду. Бруд, потрапляючи в мікротріщини на кузові машини, сприяє збільшенню корозії. Але мийка може використовуватися й в інших сферах життя. Так, цей універсальний і зручний пристрій використовують у будівництві для очищення інструментів і будівельного обладнання, у сільському господарству — для миття загонів і очищення сільхосптехніки, на виробництві та в інших місцях.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Класифікація | Побутової |
| Максимальна продуктивність | 590 л/год |
| Максимальна температура води на вході | 50 град. |
| Максимальний тиск | 170 бар |
| Матеріал корпусу насоса | Алюміній |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 910 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Довжина шланга високого тиску | 10 м |
| Кількість баків для мийного засобу | 1 |
| Об'єм бака для миючого засобу | 0.5 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автостоп | Да |
| Генератор піни | вбудований |
| Грязьова фреза | Да |
| Котушка для шлангу | Да |
| Колеса | Да |
| Механічний фільтр | Да |
| Турбощітка | Да |
| Фільтр тонкої очистки | Да |