У комплект поставки входять:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Висота скошування | 75 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 450 мм |
| Мульчування | Ні |
| Об'єм травозбірника | 50 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 28 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | V-series 140 4-Т |
| Потужність двигуна | 4.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 142 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр коліс, мм | 165/190 (передні/задні) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Тип переміщення | самохідна |