У комплект поставки входять:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник, Задній викид, Бічний викид |
| Висота скошування | 75 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 3 шт. |
| Максимальна ширина скошування | 500 мм |
| Мульчування | Так |
| Об'єм травозбірника | 70 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Тип приводу коліс | Задній |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | V-series 165, 4-Т |
| Потужність двигуна | 6 к. с. |
| Об'єм двигуна | 165 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр коліс, мм | 203/280 мм (передні/задні) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Тип переміщення | самохідна |