Електричний снігоприбирач IRON ANGEL ST 2000М зручний у використанні у дворі будинку або для прибирання майданчика перед магазином. Регулювання напрямку викидання здійснюється поворотом жолуба. Жовоб повертається обертанням колодки за годинниковою або проти годинникової стрілки.
Робоча напруга 230V-50 Гц
Потужність двигуна 2000 Вт
Кількість обертів 3000 об./хв
Робоча ширина: 50 см (20 дюймів)
Висота захоплення снігу: 25 см
Дальність викидання: 6 метрів
Напрямок викидання: 0-180°
Обертання жолоба: важіль
Вага: 16 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність двигуна, Вт | 2000 |
| Тип двигуна | Електричний |
| Загальні | |
| Вага | 16 кг |
| Висота захоплення | 250 мм |
| Дальність викиду | 6 м |
| Ширина захвату | 500 мм |
| Додаткові | |
| Регулювання напрямку викиду | Ручна |