Особливості;
До комплекту постачання входять:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вага | 1.55 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ходу пилки | 17.4 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Матеріал підошви | Сталь |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Лазерний маркер | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 12 мм |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 110 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання маятникового ходу | Так |