Особливості:
До комплекту постачання входять:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вага | 4.08 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 4800 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 190 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Комплектація | |
| Паралельний упор | Так |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити упаковки, мм | 320х245х245 |
| Глибина пропилу 45/90° | 44/65 мм |
| Матеріал підошви | Сталь |