



3 570 ₴
Кормоподрібнювач Млин ОК Млин-3 призначений для приготування стеблинчастих кормів, кормів із кукурудзяних качанів і зернових.
Особливості:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Млин-ОК |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість обертів двигуна | 2800 об/хв |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сировина, що переробляється | Зернові, Кукурудзяні качани, Стебловий корм |
| Стан | Новий |
| Тип | Кормоізмельчітель |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 23.4 кг |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 295 мм |
| Ширина | 415 мм |
| Продуктивність, кг/годину | |
| Зерно | 240 кг/год |
| Кукурудзяні качани | 100 кг/год |
| Стебловий корм | 65 кг/год |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність двигуна | 2500 Вт |