Сильні сторони обладнання:
До комплекту постачання входять:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 3100 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 49000 уд/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Ключовий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Живлення | |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 18 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 42 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 14 мм |