До комплекту постачання входять:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вага | 3.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Максимальна сила удару | 4.2 Дж. |
| Максимальна кількість обертів | 950 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4600 уд/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Режими роботи | Свердління, Довбання (удар), Свердління з ударом |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 42 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Комплектація | |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Ні |