У комплект поставки входять:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Ширина шліфування | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Так |