У комплект поставки входять:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 6600 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2600 Вт |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Ширина шліфування | 125 мм |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |