
1 444 ₴
Переваги:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Довжина шини | 350 мм |
| Об'єм масляного бака | 210 мл |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Ємність паливного бака | 310 мл |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 3.1 к. с. |
| Об'єм двигуна | 38 куб. см |