Потужний садовий обприскувач для розпилення хімічного складу для добрива та захисту рослин від хвороб і шкідників. Такий пристрій також чудово проявить себе в домашньому господарстві, під час миття вікон, машин, парканів та інших поверхонь.
Головна особливість техніки полягає в відсутності потреби накачувати повітря в ручну, завдяки чому знижується стомлюваність і підвищується працездатність. Крім того, він обладнаний вольтметром, що дає змогу контролювати рівень заряду батареї, практично безшумний і не забруднює повітря шкідливими вихлопними газами.
Обприскувач обладнаний електричним двигуном, що працює від вбудованої акумуляторної батареї напругою 12 В і ємністю 8 Ah. Від одного заряду виріб здатний працювати впродовж 3-4 годин, чого цілком досить для оброблення середніх за величиною ділянок (40-50 соток).
Робочий тиск у нагнітальній системі становить 3 бари, завдяки чому створюється розпилення на відстань до 8 м. Така особливість у сукупності з максимальною довжиною розпилювальної трубки на 110 см дає змогу обробляти високі рослинні насадження.
Корпус виробу виготовлений із міцного та легкого пластику. Широка заливна горловина сприяє зручному заповненню бака, не розливаючи хімічний розчин на землю. Також варто зазначити наявність спеціального запобіжного клапана, за допомогою якого Ви можете з легкістю спустити зайве тиску з бака.
Щодо зручності використання, то тут можна зазначити наявність у комплекті спеціального візка з колесами для зручного транспортування обприскувача.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Загальна вага | 5.5 кг |
| Об'єм бака | 16 л |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Ємність акумулятору | 8 А. г |
| Напруга | 12 В |
| Тривалість автономної роботи | 4 годин |
| Користувальницькі характеристики | |
| матеріал вудки | нержавіюча сталь |