34 400 ₴
WEIMA DELUXE — це окрема виробнича лінія з найсучаснішим і точним обладнанням, а також більш суворими критеріями до якості виробництва.
Мотоблоки WEIMA DELUXE зручніші в експлуатації, завдяки покращеній конструкції мають якісне балансування й знижений рівень вібрацій. Завдяки цьому неабияк знизилося навантаження на оператора під час роботи, а ресурс у WEIMA DELUXE став вищим, ніж у мотоблоків у базовій комплектації.
Мотоблоки серії DELUXE розроблені спеціально для європейського ринку, вони мають європейські сертифікати якості та відповідності.
Двигун серії NEW має бак збільшеного об'єму 5 л і повітряний фільтр циклонного типу, завдяки якому повітря, що потрапляє в камеру згоряння, набагато чистіше, що продовжує моторесурс двигуна. Цей мотоблок є конструктивним аналогом мотоблоків Zirka 105 або Кентавр 2061Д. Але з огляду на деякі труднощі, з якими стикаються користувачі цих мотоблоків, була розроблена абсолютно нова трансмісія зі зниженим рядом передач. Ця розробка полегшить Вам роботу й убезпечить роботу. Так само виведе її на новий рівень з такими агрегатами, як-от картоплесажалка, гуркоту картопелькопало, роторна косарка В мотоблокі передбачене: вмик/вимик ВОМ, під час роботи з активною фрезою та роторною косаркою.
На стандартних колесах 4,00-10 швидкість руху буде такою:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Weima |
| Країна виробник | Китай |
| В комплекте оборудования | Колеса пневматичні, Фрези |
| Вал відбору потужності | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр коліс | 10 дюйм |
| Кількість передач | 4 вперед/2 назад |
| Максимальна глибина обробки | 30 см |
| Максимальна ширина обробки | 110 см |
| Марка двигуна | WM170FS New |
| Система запуску | Механічний стартер |
| Стан | Новий |
| Зчеплення | Дискове |
| Тип | Мотоблок |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Трансмісія | Шестерний редуктор |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 120 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 3600 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Потужність двигуна | 7 к. с. |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 5 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип палива | Бензин |