5 370 ₴
Сильні сторони обладнання:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iron Angel |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр вала | 19 мм |
| Потужність | 7.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 212 куб. см |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Тип палива | Бензин |
| Об'єм паливного бака | 3.6 л |
| Об'єм масляного бака | 0.6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип двигуна | одноциліндровий, 4-тактний, з повітряним охолодженням |
| Система запуску | ручний стартер |
| Система охолодження | Повітряна |
| Вага | 18 кг |
| Довжина валу | 58 мм |
| Повітряний фільтр | сухого типу |
| Система запуску двигуна | ручний старт |