Мотокоса Vitals BK 4324t, являє собою ручний моторизований виріб з верхнім розташуванням двигуна внутрішнього згоряння. Даний виріб має сучасний дизайн, економічний, надійний в роботі, простий у використанні і обслуговуванні.
Мотокоса Vitals BK 4324t, t призначена для скошування трави на невеликих площах, у незручних для ефективної роботи колісною газонокосаркою місцях (у дерев, кущів, парканів, стовпів) або на місцевості, має нерівний рельєф зі схилами, а також для зрізання осоки, очерету та кущів, з діаметром стовбурів не більше 20 мм.
За своєю конструкцією мотокоса відноситься до простих класичних. механізмів (силовий агрегат, вал, конічний редуктор, шпиндель з встановленим на ньому ножем або шпулею з ліскою). Принцип дії виробу дуже простий: обертальний рух від двигуна внутрішнього згоряння передається на вал. Конічний редуктор здійснює механічну передачу. крутного моменту від валу на шпиндель, на якому закріплений ніж або шпуля з ліскою.
Особливості:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vitals |
| Країна виробник | Латвія |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Потужність двигуна | 1.9 к. с. |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Тип | Мотокоса |
| Тип штанги | Пряма |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.4 кг |
| Довжина | 1650 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 42.7 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.1 л |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |