Компресор DAC 24D — невимогливий ресурсомістки, якісний, перевірений випробуваннями пристрій, який чудово підійде для постачання стисненим повітрям побутових пневмоінструментів.
Компресор створений на базі двигуна власного виробництва фірми Daewoo. Це гарантує високий рівень надійності базового компонента системи завдяки безпосередньому контролю виробництва.
Якщо вимоги до компресора, зазначені в паспорті до вашого пневмопристрою, не перевищують показників, які може забезпечити цей компресор, то можете сміливо вибирати його для роботи, не переплачуючи за за зайву потужність.
Зверніть увагу на наявність швидкознімного конектора. Це вдосконалення конструкції неабияк підвищує ергономічність пристрою: ви зможете швидко під'єднувати та від'єднувати шланг, через який відбувається подавання стисненого повітря.
Як і для будь-якого обладнання компанії Daewoo, для виготовлення компресорів вибираються тільки якісні матеріали та компоненти. Суворий контроль на всіх етапах виробництва дає змогу отримати високотехнологічний надійний пристрій і гарантувати покупцям тривалу безперебійну роботу за умови правильної експлуатації.
DAC 24D оснащен редуктором регулювання тиску на виході, що дає змогу встановлювати необхідне значення цього параметра для конкретного споживача. Контролювати тиск повітря можна через двом манометрам: вхідному та вихідному.
Цей компресор оливного типу. Зниження тертя між рухомими деталями завдяки мастилу підвищує робочий ресурс пристрою. Пам'ятайте про те, що необхідно регулярно замінювати мастильний матеріал. Перевірити рівень оливи можна за індикатору рівня оливи на панели. Періоди заміни вказані в паспорті пристрою.
Обсяг ресивера становить 24 л, і цього цілком досить для забезпечення стабільної роботи побутового пристрою, що використовує стиснене повітря. Для переміщення досить важкого компресора передбачені два колеса и зручна транспортувальна ручка.
Надійна ізоляція двигуна и система захисту від перегрівання роблять пристрій безпечним для використання, природно, за умови дотримання всіх запобіжних заходів.
Ефективне повітряне охолодження двигуна відводить надлишкове тепло та дає змогу продовжити термін експлуатації компресора.
Ступінь пило- та вологозахисту пристрою — IP25. Це означає, що корпус захищає пристрій від потрапляння досить великих твердих предметів і струменів води, що падають під будь-яким кутом. Завдяки такому захисту компресор можна використовувати для подавання стисненого повітря в пристрої, що розпилюють рідину.
Добре продумана система гасіння вібрацій и антивібраційна ніжка підвищують комфорт під час використання цього компресора.
Ця модель компресора чудово підійде для виконання робіт удома, на дачі та в гаражі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вага | 23 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм ресивера | 24 л |
| Ступінь захисту IP | 25 |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 1850 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тиск, бар | 8 |
| Клас ізоляції | В |
| Кількість коліс | 2 |
| Обороти ВОМ, об/хв: | 2850 |
| Продуктивність насоса, л / хв: | 250 |
| Циліндр | 1×47 мм |
| Частота струму | 50 |