Компресор DAC 60VD — якісний, перевірений випробувань пристрій, який чудово підійде для постачання стисненим повітрям побутового та промислового пневмообладнання.
Компресор створений на базі двигуна власного виробництва фірми Daewoo. Це гарантує високий рівень надійності базового компонента системи завдяки безпосередньому контролю виробництва.
Ця модель компресора завдяки своїй потужності та високій продуктивності підходить для використання із широким спектром пневмопристроїв.
Зверніть увагу на наявність швидкознімного конектора. Це вдосконалення конструкції неабияк підвищує ергономічність пристрою: ви зможете швидко під'єднувати та від'єднувати шланг, через який відбувається подавання стисненого повітря.
Як і для будь-якого обладнання компанії Daewoo, для виготовлення компресорів вибираються тільки якісні матеріали та компоненти. Строгий контроль на всіх етапах виробництва дає змогу отримати високотехнологічний надійний пристрій і гарантувати покупцям тривалу безперебійну роботу за умови правильної експлуатації.
DAC 60VD оснащен редуктором регулювання тиску на виході, що дає змогу встановлювати необхідне значення цього параметра для конкретного споживача. Контролювати тиск повітря можна через двом манометрам: вхідному та вихідному.
Цей компресор оливного типу. Зниження тертя між рухомими деталями завдяки мастилу підвищує робочий ресурс пристрою. Пам'ятайте про те, що необхідно регулярно замінювати та доливати мастильний матеріал. Перевірити рівень оливи можна за індикатору рівня оливи на панели. Періоди заміни вказані в паспорті пристрою.
Обсяг ресивера становить 60 л, і цього цілком досить для забезпечення стабільної роботи професійного та напівпрофесійного пристрою, що використовує стиснене повітря. Для переміщення досить важкого компресора передбачені два колеса і зручна транспортувальна ручка.
Надійна ізоляція двигуна и система захисту від перегрівання роблять пристрій безпечним для використання, природно, за умови дотримання всіх запобіжних заходів.
Ефективне повітряне охолодження двигуна відводить надлишкове тепло та дає змогу продовжити термін експлуатації компресора.
Ступінь пило- та вологозахисту пристрою — IP44. Це означає, що корпус захищає пристрій від потрапляння твердих предметів розміром понад 1 мм і бризок води, що падають у будь-якому напрямку.
Добре продумана система гасіння вібрацій и дві антивібраційні ніжки підвищують комфорт під час використання цього компресора.
Ця модель компресора чудово підійде для виконання робіт із вимогливим пневмообладнанням у домашніх умовах і на виробництві.
Термін основної гарантії на компресор становить 1 рік, але його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вага | 36 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об'єм ресивера | 60 л |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип компресора по мобільності | Пересувний |
| Тип поршневого компресора | з прямим приводом |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 630 |
| Тиск, бар | 8 |
| Клас ізоляції | В |
| Кількість коліс | 2 |
| Обороти ВОМ, об/хв: | 2850 |
| Продуктивність насоса, л / хв: | 410 |
| Циліндр | 2×47 мм |
| Частота струму | 50 |