12 995 ₴
Бензиновий електрогенератор Daewoo GDA 3800E так само простий і зручний в обслуговуванні, як і GDA 3300E, але його максимальна потужність досягає 3,3 кВт. Однофазний генератор дуже надійний в роботі і нескладний в експлуатації. Його характеристики Вас приємно здивують.
Електрогенератор пройшов суворий контроль якості на виробництві. Він відповідає найвищим світовим стандартам, що пред'являються до силової техніки, тому йому можна довіряти харчування відповідальних електроприладів, будучи впевненим у їх безпеки.
Дана модель електрогенератора має індекс «E». Це означає, що, крім наявності ручного стартера, генератор обладнаний системою електричного запуску. В результаті, процес запалювання автоматизується, що особливо корисно в зимовий період.
Двигун належить до лінійки Master Line компанії Daewoo. Дана модель чотиритактних, одноциліндрова і зроблена за останнім словом техніки. Фахівці виконали величезну роботу і досягли оптимального співвідношення потужності і ваги. Вона економічна, надійна і зручна в експлуатації. За рахунок цього моторний ресурс перевищив позначку в 1500 мотогодин. Вбудований лічильник мотогодин дозволяє контролювати роботу мотора.
Детальна графічна інструкція баку допоможе швидко здійснити запуск, що дозволить вам приступити до роботи негайно.
Для продовження терміну служби генератора використовується паливо не нижче АІ-92, а також рекомендовано масло стандарту SAE, наприклад 10W-30. У генераторі передбачений зручний індикатор кількості палива для візуального контролю запасу бензину.
Завдяки тому, що електрогенератор синхронний, а його мідна обмотка, він добре справляється з великим навантаженням, а також дуже стійкий до коротких замикань, що дає на виході електрика високої якості.
Повітряна система охолодження, а також збільшений до 18 літрів розмір бензобака дозволяють продовжити час безперервної роботи генератора до 15 годин.
В цілях безпеки і продовження терміну служби, генератор оснащений такими функціями:
• захисне відключення при перевантаженнях;
• автоматичний регулятор напруги AVR;
• аварійна зупинка при низькому рівні масла в картері.
Для зменшення рівня шуму, електрогенератор Daewoo GDA 3800E обладнаний глушником. Тому, незважаючи на чималу потужність, рівень шуму становить 69,3 дБ.
Вага генератора — 40 кг. Він досить компактний і зручний для транспортування. Дана модель удостоїлася уваги у будівельників, власників заміських будинків і ділянок. Також модель користується попитом у працівників сільського господарства.
Термін основної гарантії на генератор становить 1 рік, але його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається за дотримання умов реєстрації та своєчасному технічному обслуговуванні.
У комплект поставки входять:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Час безперервної роботи | 15 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Коефіцієнт потужності | 1 |
| Максимальна потужність | 3.3 кВт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 2.9 кВт |
| Номінальна сила струму | 16 А |
| Повна потужність | 4.1 кВА |
| Ступінь захисту IP | 23 |
| Тип палива | Бензин |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Ручний запуск, Електростартер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37 кг |
| Висота | 430 мм |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 3600 об/хв |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Марка двигуна | Daewoo series 210 |
| Потужність двигуна | 7.5 к. с. |
| Об'єм двигуна | 208 куб. см |
| Об'єм масляної системи двигуна | 0.6 л |
| Об'єм паливного бака | 18 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихід 12 В/А | 12/8,3 |