Daewoo DAA 1210Li — зручний, мобільний і функціональний акумуляторний шурупокрут. Він призначений для загвинчування та вкручування шурупів, а також для свердління отворів у деревині, металі, кераміці та полімерних матеріалах.
Електроінструмент обладнаний високою ємністю Li-Ion-акумулятором, який легко знімається натисканням кнопки. Рівень заряду батареї можна контролювати завдяки трем індикаторним світлодіодам.
Щоб уникнути перезаряджання або перегрівання акумуляторної батареї, передбачений спеціальний захист. Коли буде досягнуто максимального рівня заряджання, батарея вимкнеться. А вбудований термістор контролює температуру та не дає їй перегріватися. Во уникнути перевантаження батареї та замикання також є захист. Акумулятор вимкнеться у разі досягнення максимального показання струму, а також у разі короткого замикання.
Крутний момент регулюється в діапазоні 19 попередньо встановлених параметрів + режим свердління. За допомогою кнопкового вимикача можна плавно регулювати частоту обертання — від 0 до максимуму.
У цьому електроінструменті є реверс . Завдяки йому можна швидко та просто викрутити шуруп.
Тривалу та комфортну роботу без натирань і мозолів забезпечить прогумована ручка. Світлодіодна підсвітка дасть змогу працювати з інструментом навіть у темну пору доби та за поганого освітлення приміщення.
Пристрій має міцний корпус, стійкий до ударів і падіння.
Термін основної гарантії на шурупокрут становить 1 рік, але його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається у разі дотримання умов реєстрації та своєчасного технічного обслуговування.
До комплекту постачання входять:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість ступенів затяжки | 19 |
| Максимальна кількість обертів | 550 об/хв |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 28 H*m |
| Живлення | Акумулятор |
| Режим інструменту | безударний |
| Тип | Шуруповерт |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Ні |
| Блокування шпинделя | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 1 |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Ударний режим | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.35 кг |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 202 мм |
| Ширина | 192 мм |
| Живлення | |
| Час зарядки акумулятора | 2 годин |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Комплектація | |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 22 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 8 мм |