Daewoo DAG 650-125 — надійна і практична кутошліфувальна машина. Даний інструмент призначений для відрізних і обдирних робіт, для крацювання металевих матеріалів без застосування води. Використовуючи спеціальну оснастку, можна також виробляти шліфування з наждачним папером.
Пристрій оснащене посиленим редуктором, виготовленим з магнієвого сплаву. Це гарантує тривалий термін служби електроінструменту.
Для простої та зручної зміни диска в КШМ передбачено блокування шпинделя. Захисний кожух вбереже оператора від попадання іскор та обрізків.
Інструмент цієї моделі обладнаний трипозиційної рукояткою, що забезпечує надійне утримання пристрою в руках. Рукоятка може переставлятися під ліву чи праву руку.
Компактні розміри УШМ і зручна форма корпусу дозволяють оператору довго працювати, не відчуваючи втоми.
Термін основної гарантії на УШМ становить 1 рік, але його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається за дотримання умов реєстрації та своєчасному технічному обслуговуванні.
У комплект поставки входять:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вага | 1.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Не поворотна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Обмеження пускового струму | Ні |
| Регулювання кількості обертів | Ні |