Daewoo DAJ 550 — електричний лобзик для виконання поздовжніх і поперечних розпилів і отворів в деревині, полімерних матеріалах, металі, керамічних плитах. Він підходить для виконання прямих і криволінійних різів з кутом нахилу від 90° до 45°.
В даному пристрої передбачено плавне регулювання швидкості. Це дозволяє знизити навантаження на двигун і зробити роботу комфортною. Безперервна експлуатація інструменту забезпечується завдяки зручному фіксатора кнопки включення.
Надійна поворотна підошва, виконана зі сталі, стійка до зовнішніх впливів. Вона відрізняється довговічністю і дозволяє працювати по будь-якій траєкторії.
В електроінструменті передбачений спеціальний штуцер для підключення пилососа. Завдяки цьому прибрати робоче місце від тирси і пилу можна швидко і просто.
Термін основної гарантії на лобзик становить 1 рік, але його можна збільшити. Додаткова гарантія 2 роки надається за дотримання умов реєстрації та своєчасному технічному обслуговуванні.
У комплект поставки входять:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daewoo |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Вага | 1.55 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина ходу пилки | 17.4 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Ні |
| Лазерний маркер | Ні |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Максимальна глибина пропилу | |
| Максимальна глибина пропілу (алюмінію) | 8 мм |
| Максимальна глибина пропілу (дерево) | 65 мм |
| Максимальна глибина пропілу (сталі) | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал підошви | метал |
| Регулювання маятникового ходу | Немає |