5 341 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Кентавр |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Об'єм бака бетономішалки | 140 л |
| Об'єм готової суміші | 70 л |
| Частота обертів барабана | 29 об/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 61 кг |
| Висота | 430 мм |
| Довжина | 770 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 550 Вт |